Cinayetten aranıyordu sınavda çıktı

Akıllara sakinlik veren cinayet hadisesinin 3 zanlısının 2’si ormanda, 1’i KPSS imtihanının çıkışında yakalandı.

DARP VE CİNAYET

Alipaşa Mahallesi Hamza Güneri Sokak’ta, dün sabah erken saatlerde kaldırımda bir kişinin yarı çıplak formda yattığını gören mahalle bekçileri durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis grupları sevk edildi. Sıhhat takımları yerde yatan ve bedeninde darp izleri olan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

ÖLDÜRÜP KAPI ÖNÜNE BIRAKTILAR

Olayın aydınlatılması için harekete geçen Cinayet Ofis Amirliği takımları, etraftaki güvenlik kamerası manzaralarından ölen kişinin Ekrem Yiğit olduğunu ve 43 U 0973 plakalı araçla getirilerek, bırakıldığını tespit etti.

2’Sİ ORMANDA, 1’İ SINAVDA

Polis, şüphelilerin 38 yaşındaki M.Y., 29 yaşındaki B.B. ve 29 yaşındaki  B.K. olduğunu saptadı. M.Y. ve B.B. Tavşanlı ilçesine bağlı Balıköy’deki ormanda yakalanarak gözaltına alındı. Öteki kuşkulu B.K. ise Kütahya’daki bir lisedeki KPSS ortaöğretim imtihanından çıkışta yakalandı. 3 kuşkulu sıhhat denetimlerinin akabinde Kütahya Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

MAKTUL DE VUKUATLI

Ölen Ekrem Yiğit’in daha evvel yaralama ve uyuşturucu kullanma hatalarından kaydı bulunduğu öğrenildi. Savcılık soruşturmasını sürdürüyor.

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir