Hangi burç, hangi burçla evlenebilir? Evlilikte ve ilişkide burç uyumu

Evlenmek, hayatınızda atabileceğiniz en büyük ve en riskli adımlardan biri olabilir. Hislerinize güvenerek hayatınızın aşkıyla bir yuva kurabilir ya da gökyüzünden yardım alabilirsiniz.

BOĞA – YENGEÇ

Boğa burçları huzur ve nizamı sağlamak için elinden geleni yapar ve kurduğu ailenin memnunluğunu her şeyin önünde fiyat. Fizikî zevklerden hoşlanan ve eşinden ilgi bekleyen bir boğa burcunu yengeç burçları çok keyifli edecektir. Yengeç burçlarının nazik ve fikirli halleri, boğa burçlarının kendini savunmasız hissetmesine fakat vakitte rahatlamasına yardımcı olacaktır.

İKİZLER – KOVA

İkizler caziptir ve flört etmeyi sever, bu da evlenmek isteyenlerin partnerlerinde aradığı özelliklerden biri değildir. İkizler burcu ile hayat her ne kadar heyecan dolu olsa da ilginin yükünü sık sık hissetme eğilimindedirler. Neyse ki kova burçları, ikizler burçlarının özgürlüklerini kısıtlayacak çeşitte bir kişiliğe sahip değildir. Bu ikilinin bağlantısı çok derin olmayabilir lakin uzun vadelidir.

YENGEÇ – AKREP

Yengeç için hayattaki en değerli şey ailedir. Yengeç burçları sadıktır ve uzun müddetli ilgi arayışındadır. Bir yengeç burcu için akrep burçlarıyla anlaşmak güç olabilir. Hislerini ağır yaşayan ve gizemli olmayı seven akrep burçları, yengecin özgüvensizliklerine yeterli gelecek ve ona gereken ilgi ve itimadı verecektir.

ASLAN – TERAZİ

Aslan burçları girdikleri her ortamı neşelendirmeleri ve yüksek güç yaymaları ile bilinirler. Onlar için ülkü bir partner, nazik, saygılı ve sevgisini gösterebilen biri olmalıdır. Aslan üzere, teraziler de yüksek gücüyle başrolde olmayı sever. İkilinin bu yüksek gücü, kusursuz bir evliliği işaret edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir