Dokuz Oğuz final mi, neden final yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi bitiyor mu, neden bitiyor? Dokuz Oğuz sezon finali mi?

Dokuz Oğuz, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı 28 Ocak 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Cem Akyoldaş ve Bülent İşbilen’in üstlendiği, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu ve Gül Güzelkaya’nın kaleme aldığı aksiyon ve dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Dokuz Oğuz final mi, neden final yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi bitiyor mu, neden bitiyor? Dokuz Oğuz dönem finali mi?

DOKUZ OĞUZ FİNAL Mİ YAPIYOR, NEDEN FİNAL?

Dizi 25 Mart Cumartesi yani bugün 6. kısmı ile final yapacak. Dizinin reytinglerden ötürü final yaptığı düşünülüyor. Lakin neden final yapıyor resmi bir açıklama gelmedi.

DOKUZ OĞUZ SON KISIMDA NELER OLACAK?

Kerkük Taşlıtepe köyü operasyonunu muvaffakiyetle tamamlayan Oğuz Timi dönüş yolunda keskin nişancı saldırısına uğrar ve Timur Astsubay vurulur. Oğuz Timi ve Tomris Albay’ın beraberindeki tim çabucak tedbir alırken keskin nişancının asıl maksadının Batur Yüzbaşı olduğu anlaşılır. Bir vadide sıkışan tim oradan çıkmanın yollarını ararken Timur’un durumu gitgide kötüleşir ve Tomris Albay değerli bir karar vermek zorunda kalır. Batur Yüzbaşı ise zekice bir atakla, keskin nişancının yerini belirleyip, etkisiz hale getirmek için harekete geçer. Son anda hastaneye yetiştirilen Timur Astsubay vefat kalım savaşı verirken Tara’nın Doğu Türkistan’lı bir Türk, Bilge Töreyeva olduğunu öğrenen Lee de Ankara’dan çıkmanın yollarını arar. Fakat bu sandığı kadar kolay olmaz, bir anda karşısında Batur Yüzbaşı ve Oğuz Timi’ni bulan Lee için yolu sonu gelmiştir…

DOKUZ OĞUZ OYUNCULARI KİMLER?

Kubilay Aka

Deniz Işın

Yasemin Kay Allen

Hakan Boyav

Tuncer Salman

Dağhan Külegeç

Kayhan Açıkgöz

Serhan Onat

Rami Narin

Volkan Keskin

Taylan Meydan

Sahra Şaş

Mehmet Çevik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir